Výzva pro organizace ČSOP

2. ročník kampaně SETKÁNÍ S PŘÍRODOU – Zapojte se!

Oba ročníky – zkušební nultý i loňský první – se setkaly s velkým ohlasem jak ze strany pořadatelů, organizací ČSOP, tak ze strany veřejnosti, pro kterou je kampaň Setkání s přírodou především určena. Ústřední výkonná rada se tedy rozhodla vyhlásit její pokračování a umožnit tak zájemcům o poklady naší přírody blíže poznat pozoruhodná místa.

Pro mnoho lidí představuje začátek léta snad to nejkrásnější období roku, a proto stejně jako v minulých letech je termín pro pořádání akcí v rámci Setkání s přírodou určen na jeho samý práh (nebo spíše „předpráh“) a sice od 11. – 20. června 2010.

Zapojte se do úspěšné svazové kampaně a pochlubte se cennými lokalitami, které spravujete. Nebo seznamte účastníky se vzácnými rostlinami a živočichy, kvůli kterým je potřeba naší přírodu chránit. Pořádáte-li v této době exkurze, průzkumy či vycházky do zajímavých přírodních lokalit a máte-li zájem zařadit je do kampaně, nahlaste nám, prosím, tuto akci prostřednictvím webového formuláře, který naleznete zde.

My se postaráme o propagaci v rámci celé kampaně (na webových stránkách, plakátech a prostřednictvím tiskových zpráv). Podrobnosti získáte na výše uvedených webových stránkách, na e-mailu setkanisprirodou@csop.cz nebo na telefonním čísle 222 516 115 (Petr Janeček, Markéta Pecková).